KONST / Litografier / Färglitografi 9065022
nr 906 5022
Färglitografi
P. O Utvedt, signerad. , 55/125, motivet: 50x63
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 18:12:22
15/8 15:53:04
100 kr
18/8 10:51:26